Newsletter


 STRONA GŁÓWNA > CO WARTO OBEJRZEĆ > Wycieczki > Inne Spojrzenie 10 dni / 9 nocy

Inne Spojrzenie - wiosna i lato 2017 i 2018.


Podczas wycieczki nie tylko zobaczysz takie atrakcje jak Świątynia Zęba Buddy w Kandy, sierociniec słoni w Pinnawala czy doświadczysz safari dżipami po parku narodowym w Yala, gdzie można spotkać wiele zwierząt rożnych gatunków a wśród nich jedne z największych kotów na ziemi – lamparty.


Lecz program tej wycieczki, jej trasa i atrakcje zostały tak dobrane, abyś mógł doświadczyć Sri Lanki również od strony życia Lankijczyków na prowincji. Tu życie płynie inną miarą. Możesz cały dzień uczestniczyć w życiu rodzinnym na wsi, pomagać w polu, kąpać się z miejscowymi w zbiornikach wodnych czy kanałach z czystą wodą, przyrządzać posiłki, uczestniczyć w obrzędach religijnych, czy zobaczyć jakimi zawodami można trudnić się żyjąc w dżungli. Możesz nauczyć się wielu przydatnych umiejętności ale i przekazać lokalesom trochę swoich.Nie zabraknie również innych, nie znanych raczej turystom atrakcji takich jak Buddyjska świątynia skalna Lennava z XV w.n.e., Nachchimale natural pool – naturalne baseny w to doskonałe i bezpieczne miejsce do kąpieli miejscowymi. Wodospady Diyaluma Falls 220 m wysokości, drugie w Sri Lance co do wysokości. Buduruwagala siedem figur wyrzeźbionych w skale z masywną postacią Buddy w Mudrze Abhaya.


Muhudu Maha Vihara w Pottuvil, wspaniała buddyjska świątynia usytuowana przy brzegu oceanu. Mahiyangana Raja Maha Vihara, starożytna świątynia buddyjska, miejsce wizyty Buddy.


Podczas wycieczki czeka cię również spotkanie z “Weddami” - rdzenną ludnością wyspy, tutejszymi Aborygenami, Daha Ata wanguwa (18 Bend Road) słynna serpentyna z 18 zakrętami 180 stopniowymi, Mały Szczyt Adama, Wodospady Rawany, XVII w. Fort w Galle, wylęgarnia żółwi, Świątynia hinduistyczna w Kataragama, najważniejsza na wyspie dla wyznawców hinduizmu i nie tylko.

 

W czasie programu będzie czas na plażowanie i surfing w Arugam Bay.Cena 300 USD za osobę przy grupie 6 osobowej., 340 przy 4 osobach, 460 przy 2 osobach.


Parametry:

10 dni / 9 nocy

Zakwaterowanie w standardowych hotelach budżetowych i w domu lokalnym podczas homestay.

Transport prywatnym samochodem lub vanem klimatyzowanym z anglojęzycznym kierowcą.

Wyżywienie BB podczas wycieczki, HB podczas homestay.

Koszt dżipa


Dodatkowo płatne:

Pinnawala - USD 20.00 dorosły, dziecko 50%

Wylęgarnia żółwi - USD 05.00 dorosły, dziecko 50%

Yala National Park - USD 25.00 dorosły, dziecko 50%

Kandy Temple - USD 12.00 dorosły, dziecko 50%

Przewodnik w Świątyni Zęba Buddy 8 USD za całą grupę.


Całość programu – napisz maila na info@srilankapolonia.pl